نتایج جستجو برای عبارت :

مدال تفاوت(نوشتن بهترین راه خلاص شدنه)

پس از ژیمناستیک،این بار افتخار آفرینی دیگر از فرزندان زیارت در عرصه جودو.
مسابقات جودو که در سطح استانی در روستای باغک جنوبی برگزار شده بود،تیم جودوی شهدای زیارت توانست با کسب چهار مدال،رتبه سوم تیمی را بدست بیاورد.
امیر علی منجمی،مدال طلا
سید امیر محمد فاطمی،مدال طلا 
علی اصغر محمودی،مدال نقره
رضا حیاتی،مدال نقره
آقای بولت تو سه المپیک پیاپی تو رشته‌ی دو میدانی صاحب ۹ مدال طلا شد. جمع مدت زمانی که برای این ۹ مدال دوید کمتر از ۱۱۵ ثانیه بود و بابت این ۹ مدال ۱۱۹ میلیون دلار دریافت کرد.
یعنی بابت هر ثانیه دویدن بیش از یک میلیون دلار.
⚠️اووووه نهههههه!!!یه لحظه صبر کنین، چه محاسبه‌ی اشتباهی کردیم!!
✅باید ۱۱۹ میلیون دلار رو به ۲۵ سال تمرینی که قبلاً کرده بود تقسیم کنیم نه به دو دقیقه ای که دویده و مدال گرفته.
تک تک ثانیه های شما از همین الان درآمد ثانیه ثان
تیم چهار نفره کن شین کان کاراته در مسابقات استانی کونگ فو انتخابی المپیاد ورزشی توانست با یک طلا و سه مدال نقره کسب نمایند 
مدال آوران به ترتیب 
سجاد شجائی مدال طلا
ابوالفضل عباسی
امیر رضا نادمی راد
میلاد فیوجی مدال نقره کسب کردند
 کن شین کان کاراته استان سمنان
کانال مرجع سبک کن شین کان کاراته استان سمنان تلفن تلگرامی و تماس ۰۹۱۲۷۷۳۱۴۸۱
https://t.me/marshal198
از المپیک تابستانی سال ۱۸۹۶ تا ۲۰۱۶ م
۱. ایالات متحده آمریکا (۲۵۲۰ مدال)
۲. روسیه (۱۸۶۵ مدال)
۳. آلمان (۱۶۸۱ مدال)
۴. بریتانیا (۸۴۷ مدال)
۵. فرانسه (۷۱۳ مدال)
۶. ایتالیا (۵۷۷ مدال)
۷. چین (۵۴۳ مدال)
۸. استرالیا (۴۹۷ مدال)
۹. سوئد (۴۹۴ مدال)
۱۰. مجارستان (۴۹۱ مدال)
۱۱. ژاپن (۴۳۹ مدال)
۱۲. رومانی (۳۰۶ مدال)
۱۳. فنلاند (۳۰۳ مدال)
۱۴. کانادا (۳۰۱ مدال)
۱۵. هلند (۲۸۵ مدال)
۱۶. لهستان (۲۸۲ مدال)
۱۷. کره جنوبی (۲۶۴ مدال)
۱۸. کوبا (۲۲۰ مدال)
۱۹. بلغارستان (۲۱۴ مدال)
فعالیتی ارزشمند از شورای تعالی خانواده
. مدرس: فاطمه رضایی مخترع و پژوهشگر  دارنده مدال طلای مسابقات بین المللی اختراعات سوئیس  دارنده مدال طلای مسابقات بین المللی اختراعات رومانیدارنده مدال طلای مسابقات بین المللی اختراعات کره جنوبی
«پریسا جهانفکریان» دو روز پیش در دسته ۸۷ کیلوگرم گروه C به روی تخته رفته بود. دیشب هم مسابقات گروه A و  B برگزار شد و به این ترتیب جهانفکریان با ۸۷ کیلوگرم یک‌ضرب، ۱۱۱ کیلوگرم دوضرب و مجموع ۱۹۸ کیلوگرم در جایگاه بیست و یکم جهان قرار گرفت.
در این گروه ۲۲ وزنه بردار حضور داشتند که نفرات اول تا سوم دسته ۸۷ کیلوگرم بدین شرح است:
«ژویو وانگ» از چین با ۱۲۰ کیلوگرم یک‌ضرب، ۱۵۸ کیلوگرم دوضرب و مجموع ۲۷۸ کیلوگرم جایگاه اول این گروه را از آن خود کرد. وی د
لپ تاپی که از سال ۸۹ همدممه، در آستانه خراب شدنه:(
یادتونه اواخر تابستون یه قحطی اومده بود؟ اون موقع لپ تاپم خراب شد! به شدت داغ میکرد. فنش به کل خراب شده بود. قطعات لوازم الکترونیکی هم هیچ جا پیدا نمیشد:/ ... خلاصه یه فن پیدا کردیم براش ... اما بازم فن خوب کار نمیکنه و در آستانه خراب شدنه دوباره:(
گیم او ترونز رو که نصفه ول کرده بودم دوباره شروع کردم (چون که میدترم نزدیکه و به هر حال یه جوری باید گند بزنم به نمرم:)) . اواسط اپیزود ۹ سیزن ۲ بودم که دیدم ل

توضیحات محصول
نوع محصول: مدال نوزادی
طرح محصول: طرح و ان یکاد 
رنگ طلا: زرد
نوع سنگ:__

کد محصول: 1EN180
وزن محصول: 0.640 گرم

این مدال یک هدیه مناسب برای تولد کسانی است که دوستشان دارید.
مشاهده قیمت و خرید مدال نوزادی و ان یکاد

شاید مطالب زیر برایتان جالب باشد:
سرویس طلای ظریف یا درشت! کدام را برای عروسی انتخاب کنیم؟
دخترها چه انگشترهایی را بیشتر می پسندند؟
رنگ های مختلف طلا
طلای رزگلد ( Rose gold )
مشاهده سرویس زنانه طلا و جواهر احسان 
مشاهده شرایط فر
فردا دیدار حضرت آقا با مدال آوران بازی های پاراآسیاییِ
دیروز وسط تمرین خبرش رو دیدم چقدر دلم میخواست گریه کنم ...
بهترین زمانی که شانس 100در 100 مدال بودی و یکی از بزرگترین  آرزوهات خیلی راحت بخاطر گفتنِ یه کلمه پرپر شد و باید بخاطرش از اول بجنگی و خیلی خیلییی تلاش کنی...
بقول ورزشکارهای خارجکی
fighting
 ✌파이팅
مدال زنجیر چتر با تکنیک ریخته گری طلا با وزن 3.020 طلای 18 عیار طراحی شده است.نمونه ای منحصر به فرد از تولیدات طلا و جواهر احسان می باشد وبرای آن دسته از عزیزانی که تمایل دارند تا برای روز مادر، روز دختر، روز زن هدیه مناسب تهیه کنندیک مدال مناسب و بسیار ظریف و زیبا و شکیل است واز قسمت ابتدایی چتر تا بخش انتهایی دسته چتر دارای ابعاد 2*2 سانتی متر است.
طلا و جواهر احسان این اطمینان را مشتریان و دوستداران این مدال می دهد کهدر صورتی که بخواهید آن را بفر

توضیحات محصول

کد محصول: 1EN166
وزن محصول: 0.910  گرم

مدال چشم نظر نوزادی یک هدیه خاص و زیبا به مناسبت به دنیا آمدن فرزندان عزیزانتان می باشد که در گالری طلا و جواهر احسان نمونه های متفاوتی از آن وجود دارد ... وزن این محصول 0.910 گرم بوده و از نظر قیمت طلا، گزینه ای اقتصادی به حساب می آید.
در مرکز این مدال زیبا نگین شیشه ای چشم نظر قرار داده شده است. 

مشاهده قیمت و خرید مدال چشم نظر نوزادی

روش تمیز کردن سواروسکی
نمیدونم از کجا شروع کنم.. دوباره نزدیک سال نو شده.. دوباره بهار تو راهه.. و حس های بد هست که بهم دست داده..نمیدونم این طلسمیه افتاده تو زندگیم دوساله ..که نزدیک بهار ... درست وقتی همه چیز در حال شکوفا شدنو نو شدنه .. این حال و روز منه .. الان نمیتونم به نوشتن ادامه بدم.. اما میام مینویسم باز حالم ک بهتر شد...
+یادم نمیاد اون موقع ها شب امتحان چه جوری تند تند وویس مینوشتم و میخوندمو درس پاس میکردم!!! الان اصلا موندم توش!!! والا به قرعان! چه وضیع آخههه ؟+از ظه
ر 9 آذر ماه 97  مسابقات سبک های آزاد استان همدان در شهرستان  ملایر برگزار شد  که کیوکوشین کان کاراته استان همدان با 12 فایتر حضور داشت.
که توانستند :یک مدال طلا  ( محمد متین شیری )
یک مدال نقره ( شایان شفعیی)
یک مدال برنز ( یاسر مرادی )
پنچ عنوان  چهارمی : ( علیرضا صادقی 30 -، امیر حسین قرایی 35 - ، سجاد فتحی در جزینی  40 - ، حسین نوری  45 + ) 
کسب کنند .
واقعا میخوای از اینکه بعد یونی چی به سرت اومد بنویسی؟ 
عین ادم دنبال کارآموزی آزمایشگاه نگشتم و بستم پرونده زیست رو
عین آدم دنبال کار نگشتم 
کلی جنگ کردیم با خونه 
هلال احمر رو رفتم
فنی حرفه ای رو رفتم
باشگاه دست و پا شکسته و توهم خوش هیکل شدن
2 ماه کامل افسردگی فلجم کرد
از مادیات و منت ها خلاص شدم
از افراد و ارتباطات مسموم خلاص شدم
به چیزای خورده ریزه ای که دوست داشتم از هنر رسیدم مثل طراحی چهره و بافتنی
مدال زنجیر بی نهایت در قلب طلایی، نمونه ای منحصر به فرد از تولیدات طلای 18 عیارمجموعه طلا و جواهر احسان می باشد.
این مدال از یک ردیف برلیان تشکیل شده است.
این برلیان ها از دو انتها به یک علامت بی نهایت در سمت راست قلب اتصال یافته است.
مدال زنجیر بی نهایت و قلب، نمونه ای بارز از طراحی طلا آمیخته با خلق هنر و زیبایی است.
با تماشای این مدال و زنجیر، مخاطب حس زیبای با ارزش بودن را به خوبی لمس می کند.
و می تواند به عمق این احساس دست یابد که روح انسان آوا
اون روزی که بدن من بفهمه پنج صبح وقت بیدار شدنه نه خوابیدن اون روز عید منه. مث این زن حامله ها که ویار میکنن ۴ صبح پا شدم رفتم تو آشپزخونه خوراکی مد نظر را می بلعم :| کسایی که فیزیک سنجشو منفی میزنن بعدش میرن رگ خودشونو می زنن تو میری کیک میخوری؟ :| بخواب زن بخواب :|
در این مقاله ما پر افتخار ترین و بهترین کشتی گیران جهان را بر اساس افتخاراتشان رتبه بندی کردیم:

10. لوان تدیاشویلی

2 مدال طلای المپیک و چهار طلا و یک نقره جهان

9. حمید سوریان

یک مدال طلای المپیک و شش طلای جهان

برای ادمه مطال اینجا کلیک کنید
دست آمریکا و اسرائیل و انگلیس و نوکرهایشان به خون میلیون‌ها انسان که بیشتر غیرنظامی و زن و کودک بوده‌اند، آلوده است. همین انگلیس خبیث، در ایران، بزرگترین یا حداقل یکی از بزرگترین نسل کشی‌های تاریخ را رقم زده است که مدت زیادی هم از آن نمی‌گذرد. آمریکای جهانخوار هواپیمای مسافربری ایرانی را هدف موشک قرار داد و به فرمانده‌ی آن ناو، مدال افتخار داد و هرگز عذرخواهی نکرد. اسرائیل غاصب حتی بیمارستان‌ها و آمبولانس‌ها را هم هدف قرار می‌دهد و سر
راههای خلاص شدن از شر نوک سینه های بزرگ

نوک سینه های بزرگ در مردان نسبتاً شایع است
ممکن است نوک سینه بعضی از خانم ها و آقایان بزرگ باشد که باعث تضعیف اعتماد به نفس می شود. نوک پستان به دلایل مختلفی می تواند بزرگ شود که در ادامه مطلب روش های کوچک کردن نوک سینه را می خوانید.
ادامه مطلب
کسب 3 مدال طلای سیدمحمدمهدی حاتمی، امیرحسین ندایی‌پور و پارسا حسینی و ۸ مدال نقره پارسا مرات، سیدپارسا حسینی نیری، محمدسعید حقی، محمد مشتاقی فر، محمدباقر شریفی، مهدی سلمانی، آرمان محمدی و مهدی حضرتقلی زاده و ۲ مدال برنز کسری امیرسلیمانی و مهدی تیموری انار را فقط و فقط تبریک می‌گوییم.

طلاهای دیگر:
امیرحسین باطنی / انرژی اتمی تهران / نقره پارسال
امیرحسین باقری / انرژی اتمی تهران / برنز پارسال
علی شریفی / علامه حلی ۲ تهران
کیان شمسایی / انرژی
علی توکلی شهردار منطقه 19 از "نادر مرادی" قهرمان رشته وزنه برداری معلولین با حضور در منزل ایشان تجلیل کرد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این دیدار توکلی ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای این توانیاب قهرمان، درخشش ورزشکاران در عرصه ملی را از نقاط قوت و پتانسیل بالای این منطقه یاد کرد و افزود: شهرسالم در گرو داشتن جوانان ورزشکار است و با ورزش در هر مکانی جرم و بزه کاهش می یابد.گفتنی است نادر مرادی توانسته بود در مسابقات وزنه برداری معلول
آیا میدونید مجسمه میدون دربندتهران کدوم شخصیت قهرمان ایرانیه؟؟
زمستان ۵۲ سال پیش، یک گروه آمریکایی هواپیماشون در کوه های شمال تهران سقوط می کند! یک چترباز آلمانی رو برای نجات آمریکایی ها می فرستند اما او هم چترش به صخره ها گیر می کند و آویزان باقی می ماند!
در آن زمان یکی از کار آمدترین نیروهای ویژه استاد چتر، کایت و کوهنوردی ارتش، گروهبان "امیر قدم شاهی" برای نجات جان این گروه انتخاب می شود!
او قهرمانانه تمامی گروه را نجات می دهد و در آن زمان
دیدین بعضی از آدم ها خیلیییییی خوبن؟
اونقدر خوب و عزیزن که حتی وقتی کنارتون نباشن تمام وجودشون کنار شماست
هرکاری میکنن که شما اشکها رو پس بزنید و  بخندید فراموش کنید پیروز نشدن رو
نمیگم شکست این نتیجه برای من شکست نبود( اینکه 4م آسیا باشی تو مقدماتی و 7م آسیا تو فینال یعنی جز 8تیرانداز برتر اسیا بودن شکست نیست) ولی پیروزی هم نبود
گاهی میگم کاش20سال زودتر به دنیا می اومدم تا هم تجربه این قهرمانای بزرگ میشدم اونوقت نمیباختم به کم تجربگی خودم
تو
علیرضا فیروزجاه، نفر دوم مسابقات جهانی شطرنج 2019، با پرچم فیده در مسابقات حاضر بود.
میترا حجازی‌پور، بدون حجاب اسلامی در مسابقات قهرمانی شطرنج جهان شرکت کرد و از تیم ملی هم کنار گذاشته شد.
کیمیا علیزاده، دارندۀ مدال برنز المپیک، اعلام کرده به ایران بر نخواهد گشت و با پرچم کشور دیگری در المپیک حاضر خواهد بود.
سه گزارۀ بالا، به معنای شروع موج جدیدی از مهاجرت‌هاست. اگر تا پیش از این، موج مهاجرت‌های از سر بدبختی و بیچارگی، به امید داشتن یک زند
گاهی،کسی که آرام ترین ظاهر دنیا رو داره،از درون،از خشم در حال متلاشی شدنه و گاهی هم،کسی که از بیرون بسیار عصبانیه،فقط خودش میدونه که چقدر درونش آرومه و خودش در حال فیلم بازی کردنه،پس نمیگم از روی ظاهر قضاوت نکنید بلکه می خوام بگم:هرگز گول ظاهر دیگران رو نخورید.
واو واو واو

امروز یه اتفاق خنگولی خوب برای من افتاد راستی :)))

این اتفاق خنگولی قبلنا با ادم دیگه ای افتاده بود ولی این اتفاق خنگولی ازون اتفاقات نیست و همه چیز مسلم و جدیه.

مغروری و من فدای اون غرورت

آبی ترین آبی عشق رنگ احساس منه

اوه اوه اوههههههههههههههههههههههههههههه

(همزمان با نوشتن این دارم میرقصم میدونم باور نمکنین)

شب تو شب منه
شب شب عاشق شدنه :))))))))

راههای خلاص شدن از شر نوک سینه های بزرگ

نوک سینه های بزرگ در مردان نسبتاً شایع است
ممکن است نوک سینه بعضی از خانم ها و آقایان بزرگ باشد که باعث تضعیف اعتماد به نفس می شود. نوک پستان به دلایل مختلفی می تواند بزرگ شود که در ادامه مطلب روش های کوچک کردن نوک سینه را می خوانید.
ادامه مطلب
به یاد نمیارم چی باید بنویسم
چیزهای به زعم من مهمی ک فراموش میکنم بنویسم اما شبحش توی سرم میگرده
...
باید روزی بشینم و فکر کنم
روزی ک ته نشین شده باشم
ذهنم شربت خاکشیره
تا میاد ساکن بشه کسی همش میزنه
حال و آینده من الان گیر همین ته نشین شدنه
نمیشه ک نمیشه
فاک

چگونه از شر جوش های زیر پوستی خلاص شویم؟
درمان جوش های صورت گاهی نیازمند دوره درمان طولانی و صبر زیاد است اما همیشه راه های ساده تر و گاهی سریعتر برای درمان هست که طب سنتی یکی از این راه هاست.پس برای خلاص شدن از شر جوش های زیر پوستی صورت و بدن تان ادامه این بخش از سلامت پوست نمناک را به خوبی مطالعه کنید و برای تهیه مواد اولیه روش های درمانی کافیست سری به عطاری محلتان بزنید.

ادامه مطلب
غزل پُست مدرن بنام « نامردِ پیروز ؛ مظلومْ خلاص » از اینجانب « پاسبان پارسی »
عذاب روی سَرم خراب شدچیزی به مانند این نیستنامردی بیداد میکنه توو شهرنامرد شخص بَدی نیست؟
×××
وجه مشترک ، منافع و پولشده برای همه مشخصتوی زندگی سَرَک میکشهبنامِ حقِ پاکِ مقدس
×××
بگذار آرام و آسوده باشدشخصِ نامرد مخالفِ هدفآزادی برای او همیشه مهیاستتوی خیابان بار میکند و میکشد عَلَف
×××
مظلوم‌ها چوب سادگی را میخورندبه چی میان آمد این دفتر؟حکایت‌ها همچنان باقی

توضیحات محصول

کد محصول: 1EN226
وزن محصول: 0.470  گرم

مدال طرح کارتونی یک هدیه خاص و زیبا به مناسبت به دنیا آمدن فرزندان عزیزانتان می باشد که در گالری طلا و جواهر احسان نمونه های متفاوتی از آن وجود دارد ... وزن این محصول 0.470 گرم بوده و از نظر قیمت طلا، گزینه ای اقتصادی به حساب می آید. 
مدال کودک کادویی کارتونی طرح شبدر هزار برگ رنگین کمان ساختار دو رویه طلای 18 عیار مزین به مینا کاری شده به گونه ای هنرمندانه طراحی و نقاشی شده چشم هر بینندهای رو برو
درمان جوش های صورت گاهی نیازمند دوره درمان طولانی و صبر زیاد است اما همیشه راه های ساده تر و گاهی سریعتر برای درمان هست که طب سنتی یکی از این راه هاست.پس برای خلاص شدن از شر جوش های زیر پوستی صورت و بدن تان ادامه این بخش از سلامت پوست نمناک را به خوبی مطالعه کنید و برای تهیه مواد اولیه روش های درمانی کافیست سری به عطاری محلتان بزنید.

ادامه مطلب
درمان جوش های صورت گاهی نیازمند دوره درمان طولانی و صبر زیاد است اما همیشه راه های ساده تر و گاهی سریعتر برای درمان هست که طب سنتی یکی از این راه هاست.پس برای خلاص شدن از شر جوش های زیر پوستی صورت و بدن تان ادامه این بخش از سلامت پوست نمناک را به خوبی مطالعه کنید و برای تهیه مواد اولیه روش های درمانی کافیست سری به عطاری محلتان بزنید.

ادامه مطلب

توضیحات محصول

کد محصول: 1EE25
وزن محصول: 3.020 گرم

این مدال و زنجیر بسیار زیبا با طرح دخترانه چتر می تواند یک گزینه مناسب برای هدیه به دختران باشد. طرح زیبای این مدل به گونه ایست که مورد توجه دختران جوان قرار می گیرد و با رنگ و نگین خود، زیبایی را در نظر مشتریان مجموعه ما به تصویر کشیده است. وزن این محصول 3.020 گرم می باشد. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید و از خرید اقساطی طلا لذت ببرید:

مشاهده قیمت و خرید مدال و زن
حتی اگر شما آدم بسیار تمیزی هم باشید، لکه های چربی بخش اجتناب ناپذیر آشپزی هستند. این لکه ها و مایعات چسبنده ظاهر زننده و کثیف به خود گرفته و خلاص شدن از شر لکه های چربی بسیار دشوار می شود. بیشتر پاک کننده های تجاری هم نمی توانند چربی های انباشته شده را تمیز کنند. مخصوصا وقتی که با گرد و غبار مخلوط شوند. علاوه بر این پاک کننده های آمونیاکی بی خطر هم نیستند. پس با این وجود چگونه باید از شر لکه های چربی آشپزخانه خلاص شویم؟ با ما همراه باشید.

ادام

توضیحات محصول

کد محصول: 1EN377
وزن محصول: 1.280  گرم

مدال یلدا طرح انار می تواند یک گزینه عالی برای هدیه یلدا عروس باشد... وزن این محصول 1.280 گرم بوده و از نظر قیمت طلا، گزینه ای اقتصادی به حساب می آید. 

مشاهده قیمت و خرید مدال یلدا طرح انار

مراقبت از حلقه نامزدی با چند روش ساده!
شخصیت شناسی افراد از روی انداختن حلقه یا انگشتر
خاص ترین هدیه در جشن شب یلدای عاشقانه برای عروس خانم ها
شب یلدا (شب چله)، شب گرم عاشق

توضیحات محصول

کد محصول: 1EN231
وزن محصول: 0.940  گرم

مدال ماری نوزادی یک هدیه خاص و زیبا به مناسبت به دنیا آمدن فرزندان عزیزانتان می باشد که در گالری طلا و جواهر احسان نمونه های متفاوتی از آن وجود دارد ... وزن این محصول 0.940 گرم بوده و از نظر قیمت طلا، گزینه ای اقتصادی به حساب می آید. 

مشاهده قیمت و خرید مدال ماری نوزادی

خا

توضیحات محصول

کد محصول: 1EN232
وزن محصول: 1.010  گرم

مدال ماری نوزادی یک هدیه خاص و زیبا به مناسبت به دنیا آمدن فرزندان عزیزانتان می باشد که در گالری طلا و جواهر احسان نمونه های متفاوتی از آن وجود دارد ... وزن این محصول 1.010 گرم بوده و از نظر قیمت طلا، گزینه ای اقتصادی به حساب می آید. 

خا

توضیحات محصول

کد محصول: 1EN233
وزن محصول: 0.940  گرم

مدال ماری نوزادی یک هدیه خاص و زیبا به مناسبت به دنیا آمدن فرزندان عزیزانتان می باشد که در گالری طلا و جواهر احسان نمونه های متفاوتی از آن وجود دارد ... وزن این محصول 0.940 گرم بوده و از نظر قیمت طلا، گزینه ای اقتصادی به حساب می آید. 

خا

توضیحات محصول

کد محصول: 1ENZ350
وزن محصول: 2.020 گرم

این مدال و زنجیر بسیار زیبا با طرح دخترانه پروانه می تواند یک گزینه مناسب برای هدیه به دختران باشد.طرح زیبای این مدل به گونه ایست که مورد توجه دختران جوان قرار می گیرد و با رنگ و نگین خود، زیبایی را در نظر مشتریان مجموعه ما به تصویر کشیده است. وزن این محصول 2.020 گرم می باشد. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید و از خرید اقساطی طلا لذت ببرید:

مشاهده قیمت و خرید مدال

توضیحات محصول

کد محصول: 1EN180
وزن محصول: 0.640  گرم

مدال وان یکاد نوزادی یک هدیه مرسوم و زیبا به مناسبت به دنیا آمدن فرزندان عزیزانتان می باشد که در گالری طلا و جواهر احسان نمونه های متفاوتی از آن وجود دارد ... وزن این محصول 0.640 گرم بوده و از نظر قیمت طلا، گزینه ای اقتصادی به حساب می آید. 

مشاهده قیمت و خرید مدال ( وان یکاد ... ) نوزادی

شخصیت شناسی افراد از روی انداختن حل

توضیحات محصول

کد محصول: 1EN239
وزن محصول: 0.600  گرم

مدال طرح کفشدوزک نوزادی یک هدیه خاص و زیبا به مناسبت به دنیا آمدن فرزندان عزیزانتان می باشد که در گالری طلا و جواهر احسان نمونه های متفاوتی از آن وجود دارد ... وزن این محصول 0.600 گرم بوده و از نظر قیمت طلا، گزینه ای اقتصادی به حساب می آید. 

مشاهده قیمت و خرید مدال کفشدوزکی نوزادی

شخصیت شناسی افراد از روی انداختن حلقه
خلال سال های اخیر، بسیاری از همدستی های تجاری بزرگ دنیا، مثل اپل و گوگل همچنین لوگوی خویشتن را از حالت سه بعدی بوسیله نمای تخت و دو بعدی دگرگونی داده اند. این اتفاق، سال گذشته برای فولکس واگن همچنین رخ داد.نشان تجاری بی ام و با حذف دایره ی سیاه رنگ، نوار سفید و سطر مشهود BMW در اطراف خواهد داشت. مطابق انتظار، خطوط صلیبی و تقسیمات چهارگانه دایره ی میانی بوسیله فام های آبی و سفید، پابرجا خواهند بود. با این ترفند، فضای بین اداره ی میانی و بیرونی که
16 راه اثبات شده برای از بین بردن معده درد ، دل درد و اسپاسم
تقریبا هر کسی دل درد رو حداقل یکبار تجربه کرده و برای بعضی از ادمها دل درد چیزی است که زیاد اتفاق می افتد.اگر شما دل درد دارید احتمالا دلتون میخواد که هر چه سریعتر از شرش خلاص بشید. حتی دل دردهای کوچک هم ازار دهنده هستند و میتوانند تمرکز کردن شما را دچار مشکل کنند ، اینکه از شر دل درد خلاص بشید کار سختی نیست. با چند تا راهکار در خانه میتوان این کار را انجام داد به خواندن این بخش از سلامت
16 راه اثبات شده برای از بین بردن معده درد ، دل درد و اسپاسم
تقریبا هر کسی دل درد رو حداقل یکبار تجربه کرده و برای بعضی از ادمها دل درد چیزی است که زیاد اتفاق می افتد.اگر شما دل درد دارید احتمالا دلتون میخواد که هر چه سریعتر از شرش خلاص بشید. حتی دل دردهای کوچک هم ازار دهنده هستند و میتوانند تمرکز کردن شما را دچار مشکل کنند ، اینکه از شر دل درد خلاص بشید کار سختی نیست. با چند تا راهکار در خانه میتوان این کار را انجام داد به خواندن این بخش از سلامت
اسپیسی هر چقدر بد هر چقدر پست یک چیز بزرگ رو تو میراث بازیگریش بجا گذاشت. بازی کردن اونجوری که بقیه نمیخوان. شاید سال ها بعد کسی از من بپرسه کدوم اثر بهترین بازیشه هفت، خانه پوشالی، مظنونین همیشگی، زیبایی آمریکایی و... ؟ قاطعانه میگم هیچ کدوم. اون ویدئویی سه دقیقه ای با کلی فحشی که تویوتیوب خورد بهترینشه با فاصله زیاد پشت لبخندهایی که ترسیده جای اینکه ترسناک باشه.
پ.ن : موج هوای سرد در حال نزدیک شدنه میگن رشت قراره برف بیاد.

یه بار از حاله خوبم بنویسم
بنویسم ک وقتی دیدمش ضربان قلبم رفت بالا
قلبم اومد دهنم
بنویسم ک برا اولین بار برا خندیدنایه ینفر ضعف کردم
تو اون تاریکی چشم تو چشم شدیم
فقط ک حیف ک تاریک بود 
شاید اینا نشانه های عاشق شدنه
هرچی باشه دوس دارم این لحظه هارو
این روزایه من حالروز یه دختر14 سالس ک ک وقتی بهش هم فک میکنم قلبم خودشو میکشه :)

توضیحات محصول

کد محصول: 1EN53
وزن محصول: 2.930 گرم

این مدال بسیار زیبا با طرح "قلب"، یک هدیه مناسب برای کسانیست که دوستشان دارید.
وزن این محصول 2.930 گرم بوده و به دلیل طراحی ساده و زیبایی که دارد مناسب استفاده روزانه است.
شما می توانید این محصول را به صورت حضوری- غیر حضوری یا نقدی - اقساطی خریداری کنید.
مشاهده قیمت و خرید مدال طرح قلب

بهترین پیشنهادها برای کادو ولنتاین
شخص
درست همون وقتی که فکر می‌کنی اوضاع از این بدتر نمیشه، یه اتفاق دیگه میفته و بهت ثابت میشه که اوضاع همیشه در حال بدتر شدنه و نباید سعی کنی آینده رو پیش بینی کنی‌. و درست همون لحظه ای که کم میاری، همون لحظه ای که میگی بسه، و همه چی رو رها می‌کنی، اونجا آغاز نابودی تو میشه ؛ بعدها هرچقدر حسرت بخوری که ای کاش تسلیم نمیشدم، بازم فایده ای نداره.
درست همون وقتی که فکر می‌کنی اوضاع از این بدتر نمیشه، یه اتفاق دیگه میفته و بهت ثابت میشه که اوضاع همیشه در حال بدتر شدنه و نباید سعی کنی آینده رو پیش بینی کنی‌. و درست همون لحظه ای که کم میاری، همون لحظه ای که میگی بسه، و همه چی رو رها می‌کنی، اونجا آغاز نابودی تو میشه ؛ بعدها هرچقدر حسرت بخوری که ای کاش تسلیم نمیشدم، بازم فایده ای نداره.

توضیحات محصول

کد محصول: 1EN229
وزن محصول: 0.340  گرم

مدال طرح گربه کیتینوزادی یک هدیه خاص و زیبا به مناسبت به دنیا آمدن فرزندان عزیزانتان می باشد که در گالری طلا و جواهر احسان نمونه های متفاوتی از آن وجود دارد ... وزن این محصول 0.340 گرم بوده و از نظر قیمت طلا، گزینه ای اقتصادی به حساب می آید. 

مشاهده قیمت و خرید مدال گربه کیتی نوزادی

شخصیت شناسی افراد از روی انداختن حلق

توضیحات محصول

کد محصول: 1EN223
وزن محصول: 1.960 گرم

این مدال بسیار زیبا با طرح "عشق"، یک هدیه مناسب برای کسانیست که دوستشان دارید.
وزن این محصول 1.960 گرم بوده و به دلیل طراحی ساده و زیبایی که دارد مناسب استفاده روزانه است.
شما می توانید این محصول را به صورت حضوری- غیر حضوری یا نقدی - اقساطی خریداری کنید.
مشاهده قیمت و خرید مدال طرح عشق

شخص

توضیحات محصول

کد محصول: 1ENZ278
وزن محصول: 2.940  گرم

این مدال بسیار زیبا با طرح "قلب"، یک هدیه مناسب برای روز مادر می باشد. وزن این محصول 2.940 گرم بوده و به دلیل طراحی ساده و زیبایی که دارد مناسب استفاده روزانه است.
مشاهده قیمت و خرید مدال طلا "قلب"

شخصیت شناس
دانلود آهنگ جدید حامی ادهم تیر خلاص
Download New Music Hami Adham tire khalas
آهنگ جدید حامی ادهم بنام تیر خلاص
بازم دلم گرفته توی این هوای سرد و بارونی ولی تو آرومی چیزی ازم نمیدونی
تو رو کی دوست داره همونجوری که من تو رو دوست دارم پای تو موندم اما تو باهام نمیمونی

ادامه مطلب

توضیحات محصول

کد محصول: 1ENZ103
وزن محصول: 7.600 گرم

این مدال و زنجیر بسیار زیبا با طرح "قلب"، یک هدیه مناسب برای کسانیست که دوستشان دارید.
وزن این محصول 7.600 گرم بوده و به دلیل طراحی ساده و زیبایی که دارد مناسب استفاده روزانه است.
مشاهده قیمت و خرید مدال و زنجیر طرح قلب

مراقبت از حلقه نامزدی با چ
اون دختره که تو خواب دیدم یکی از بچه هاز دبیرستان مون بود کا واقعا دبیرستان خوبی بود.
تو المپیاد مدال نقره گرفت اون سال.
بشدت مهربونه.
و پرتلاش.
و سفید و بور.
و هیچ بدی ازش ندیدم.
همیشه خونگرم و باحال.
الان از طریق اینستا ارتباط داریم.
و تو یکی از بهترین دانشگاها در حال درس خوندنه
روزی روزگاری چهار ابر قهرمان به نام‌های آیلا، ایجا، کای و جک بودند. اون‌ها خیلی شجاع بودند و با هم زندگی می‌کردند. یک روز آن‌ها سوار موشک شدند.
آیلا، رییس ایجا و کای، رییس جک بود. آن‌ها شش سال پیش زندگی و پدر و مادرشان را از دست دادند و بعد به یک سفر در کشور فرانسه رفتند.

آیلا گفت: بهتره یه کلبه بسازیم.ایجا، کای و جک گفتند: باشه. بعد آن‌ها به کمک هم یک کلبه ساختند. 

دشمن آن‌ها پرسی بود. پِرسی یکی از مدال‌های آیلا را دزدیده بود. آن‌ها با کم

توضیحات محصول

کد محصول: 1ENZ262
وزن محصول: 3.550 گرم

این مدال و زنجیر بسیار زیبا با طرح "قو"، یک هدیه مناسب برای کسانیست که دوستشان دارید.
وزن این محصول 3.550 گرم بوده و به دلیل طراحی ساده و زیبایی که دارد مناسب استفاده روزانه است.
مشاهده قیمت و خرید مدال و زنجیر طرح قو

مراقبت از حلقه نامزدی با چند

توضیحات محصول

کد محصول: 1ENZ287
وزن محصول: 3.490 گرم

این مدال بسیار زیبا با طرح "پروانه"، یک هدیه مناسب برای روز مادر می باشد. وزن این محصول 3.490 گرم بوده و به دلیل طراحی ساده و زیبایی که دارد مناسب استفاده روزانه است.
مشاهده قیمت و خرید مدال طلا "پروانه"

شخصی
16 راه اثبات شده برای از بین بردن معده درد ، دل درد و اسپاسم
تقریبا هر کسی دل درد رو حداقل یکبار تجربه کرده و برای بعضی از ادمها دل درد چیزی است که زیاد اتفاق می افتد.اگر شما دل درد دارید احتمالا دلتون میخواد که هر چه سریعتر از شرش خلاص بشید. حتی دل دردهای کوچک هم ازار دهنده هستند و میتوانند تمرکز کردن شما را دچار مشکل کنند ، اینکه از شر دل درد خلاص بشید کار سختی نیست. با چند تا راهکار در خانه میتوان این کار را انجام داد به خواندن این بخش از سل
تقریبا هر کسی دل درد رو حداقل یکبار تجربه کرده و برای بعضی از ادمها دل درد چیزی است که زیاد اتفاق می افتد.اگر شما دل درد دارید احتمالا دلتون میخواد که هر چه سریعتر از شرش خلاص بشید. حتی دل دردهای کوچک هم ازار دهنده هستند و میتوانند تمرکز کردن شما را دچار مشکل کنند ، اینکه از شر دل درد خلاص بشید کار سختی نیست. با چند تا راهکار در خانه میتوان این کار را انجام داد به خواندن این بخش از سل
اگر فضای کافی در نویگیشن بار طراحی سایت خود دارید، می توانید این روش را امتحان کنید.
یکی دیگر از طراحی سایت هایی که از تکنیک مشابه استفاده می کند وب سایت SkinnyTies است.
به این توجه کنید که فیلتر جستجوی آن ها چقدر نسبت به سایر لینک های موجود در نویگیشن بار کوچک تر است. با استفاده از این روش، فضای بسیار زیادی در طراحی سایت گرفته نمی شود و در عین حال بر روی دستگاه های کوچک نیز قابل مشاهده است.
Modal تمام صفحه
اگر از فیلد جستجوی کشویی خوشتان نمی آید، م
افراد مبتلا به این بیماری، دچار وسواس‌های فکری و عملی شدید به شکل کلیشه ای، تکراری و تا حدی خارج از کنترل می‌باشند که معمولا باعث ایجاد ناراحتی و اضطراب در آن‌ها می‌شود.

به گزارش : بسیاری از ما دارای وسواس در زمینه‌های مختلف هستیم اما در بعضی از افراد، نوع و میزان این وسواس به گونه‌ای متفاوت و ملموس می شود که شکل بیماری پیدا می‌کند.
ادامه مطلب

توضیحات محصول

کد محصول: 1ENZ266
وزن محصول: 3.420  گرم

این مدال اسپرت بسیار زیبا با طرح کلید بی نهایت، یک هدیه مناسب برای روز مادر می باشد. وزن این محصول 3.420 گرم بوده و به دلیل طراحی ساده و زیبایی که دارد مناسب استفاده روزانه است.
مشاهده قیمت و خرید مدال طلا مخصوص روز مادر

مراقبت از حلقه نامزدی با
نام فیلم: سلطان – Sultan | ژانر: اکشن، درام | محصول هندوستان | تاریخ انتشار: 2016
خلاصه داستان: فیلم بر اساس یک داستان خیالی در مورد زندگی شخصی به نام سلطان علی خان در شهر هاریانای هند می باشد که یک کشتی گیر و استاد هنرهای رزمی است. سلطان علی خان (سلمان خان) پسر جوان و سر به هوایی است که عاشق دختری کشتی‌گیر در سطح حرفه‌ای می‌شود و تصمیم می‌گیرد برای ثابت کردن خودش به او وارد ورزش کشتی شود و تا پای گرفتن مدال المپیک برای کشورش هم پیش برود اما زمانی که
تقریبا هر کسی دل درد رو حداقل یکبار تجربه کرده و برای بعضی از ادمها دل درد چیزی است که زیاد اتفاق می افتد.اگر شما دل درد دارید احتمالا دلتون میخواد که هر چه سریعتر از شرش خلاص بشید. حتی دل دردهای کوچک هم ازار دهنده هستند و میتوانند تمرکز کردن شما را دچار مشکل کنند ، اینکه از شر دل درد خلاص بشید کار سختی نیست. با چند تا راهکار در خانه میتوان این کار را انجام داد به خواندن این بخش از سلامت نمناک ادامه بدهید تا یاد بگیرید که چگونه میتوان این کار را
پیش نوشت:
از خوندن خلاصه بلغوریاتِ ذهنِ خسته و لایک خواهِ "بعضی "!! (علامت تاکید)توییتری ها بیزار شدم ولی وبلاگها انگار جزء دنیایِ مجازی محسوب نمیشن انگار پلی هستن به دنیایِ درونِ انسانها
من فکر میکنم خیلی از آدما، به خصوص کسانی که دستی به کتاب برده باشن، گاهی فیلم خوبی دیده باشن، یا در هفته سرجمع بین ده تا بیست دقیقه تفکر کنن ، مثل خود من عمیقا اعتقاد دارن که آدمای متفاوتی هستن و این متفاوت بودن یه جور حس برتری در خودش داره.
وقتی بحث سر تفاوت م
یادته چقدر شسخل بودی 
وقتی ازت پرسیدم ها چیه؟
نمیتونی با یکی باشی که درسش خوب نیست؟
گفتی نه !جواب همین هست! به هیچ وجه نمیتونم!
حرفهای قبلیت رو یادت رفت.
شما برای من از تمام مدال های دنیا رنگین تر هستین.
همتون فقط در حد حرف هستین. بیشتر از اون هیچی نیستین.
خداوند متعال؛ من رو بی پدر آفریده.
هنگامی که به آموزشگاه رانندگی برای یادگیری می رویم ، با این جمله روبرو می شویم که باید قبل از روشن کردن خودرو دنده در حالت خلاص قرار گیرد. اما خلاص کردن گیربکس و گرفتن کلاچ تفاوتی را در استارت زدن خودرو ایجاد می کنن؟ در این بخش از نکات مربوط به خودرو در نمناک به بیان این موضوع می پردازیم با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
نام فیلم: سلطان – Sultan | ژانر: اکشن، درام | محصول هندوستان | تاریخ انتشار: 2016
خلاصه داستان: فیلم بر اساس یک داستان خیالی در مورد زندگی شخصی به نام سلطان علی خان در شهر هاریانای هند می باشد که یک کشتی گیر و استاد هنرهای رزمی است. سلطان علی خان (سلمان خان) پسر جوان و سر به هوایی است که عاشق دختری کشتی‌گیر در سطح حرفه‌ای می‌شود و تصمیم می‌گیرد برای ثابت کردن خودش به او وارد ورزش کشتی شود و تا پای گرفتن مدال المپیک برای کشورش هم پیش برود اما زمانی که
خانم کیمیا علیزاده که از زبان میلیون‌ها زن سرکوب شده در ایران صحبت کردید؛ کاش جای زخم هایتان را نشانمان می‌دادید تا ما زنان سرکوب شده ایرانی بدانیم مرهم را کجا باید بگذاریم! براستی شما سرکوب شدید؟ از سال ۹۵ که مدال برنز المپیک ریو را گرفتید برای همه‌مان عزیز شدید و آشنا، هزاران بار اسمتان را جزو اولین‌ها شنیدیم ولی یکبار هم کسی در گوشمان نگفت زهرا نعمتی اولین مدال پارالمپیک را به دست آورده آن هم طلا! آن هم قبل از شما...آنقدر که گوشمان به اس
عفونت چشم از علت تا درمان
سلامت نیوز:حتما برایتان پیش آمده که در چشم‌تان گرد و خاک، مژه و... برود، این شرایط به قدری آزاردهنده است که دلتان می‌خواهد هر چه سریع‌تر از شر آن خلاص شوید.به گزارش سلامت نیوز به نقل از برنا، حتما برایتان پیش آمده که در چشم‌تان گرد و خاک، مژه و... برود، این شرایط به قدری آزاردهنده است که دلتان می‌خواهد هر چه سریع‌تر از شر آن خلاص شوید.
ادامه مطلب
صدای تیک تاک ساعت ، صدای قابله شستن مامان ، صدای پرنده های ساکن در درخت جلوی خانه ، صدای رفت و آمد ماشین ها . و آسمان آبی که انگار کودکی پشمک های چسبان خود را به سمت آن پرتاب کرده . و من درحالی که جزوه ی شیمی دستمه و قسم به ساعت هشت و نیم صبح که دلخواه ترین ساعت برای بیدار شدنه : )
* البته الان که آسمون ابری شده اونم از نوع خاکستری کم رنگش ^-^
باسلام.
مدتی ویروس به اسم کرونا! در کشورمون خیلی بزرگ نمایی شده! به طوری که همه مکانها در حال بسته شدنه! این ویروس نسبت به ویروس ها واگیردار خطرناک، بسیار کمتر کشنده هستش .!
خود ویروس کرونا هم تویه ویدئو زیر این رو میگه! .. ببینید 
ادامه مطلب
دخترک این روزها حسابی کوآلا شده. 
چسبیده به من و بسی بداخلاق!
فکرمیکنم بخاطر دندون های بالاییش باشه که یکیش در حال بزرگ شدنه..
دیشب با گریه از خواب بیدار شد و شاید یک ساعت تلاش کردیم تا آروم بگیره و بخوابه..
کلا یه هفته ست خواب روز و شب اش حسابی به هم ریخته..
خیلی از این موضوع ناراحتم.. گریه هاش دلم رو کباااب میکنه از بس که سوزناکه :(
نمیدونم مشکلش چیه دقیقا..
بین این همه فکر و دلمشغولی و کارهای خونه و بیرون، بخش "مامان" وجودم از همه پررنگ تر و حساس ت
عیار خوب بودن یه نفر، به اراده‌شه.به این که وقتی یه کاریو تصمیم گرفت که بکنه، یا نکنه، پاش وایسه.اگه تصمیم گرفتی با ش حرف نزنی، نزن. واسش گهگاهی پیام نفرست. نفرست لامصب. نفرست.(منصور؟ دیانی؟ رضا؟ باقر؟ نوید؟ علی ف یادت رفته؟ امید و علی که هیچی. سینا سلطون؟ سینا عباس؟ تقریباً همه؟ نباید گفت خاک بر سرت؟)اگه قول می‌دی تو اون گروه ۵ نفره‌ی مزخرف که در باطن احترامی واست قائل نیستن دیگه حرف نزنی، نزن. اگه بزنی، قصدت فقط و فقط دیده شدنه. پشت پا می‌زن
طب سنتی چینی اصلا به شما پیشنهاد نمیکند که برای رهایی از درد، مسکن مصرف کنید، بدون دارو از آنها خلاص شوید
به‌طورکلی سردرد درنتیجه‌ی ترکیبی از سیگنال‌های عصبیِ ارسال‌شده به عروق خونی و ماهیچه‌های سر بروز می‌کند، اما دلیل فعال‌شدن این سیگنال‌ها هنوز مشخص نیست. بااین‌حال رایج‌ترین محرک‌های سردرد عبارتند از:
بیماری‌هایی مانند عفونت‌های سینوسی، سرماخوردگی، تب و عفونت گلو؛
استرس؛
خستگی چشم یا کشیدگی پشت؛
عوامل محرک محیطی مانند دود د
میگما
این خارجیا که اینقدر متمدن و بافرهنگن، چرا نمیتونن درک کنن که هر کشوری فرهنگ مخصوص به خودشو داره، مثلا تو یه فرهنگی شاید دست دادن خانما با آقایون قبیح باشه، آر یو آندرستند؟؟؟
هشتگ اون آقائه که رفته مدال بده به دختر ایرانیه، دختره دست نداده این ضایع شده مث بچه ها قهر کرده!
قبول دارم هشتگش یه کم طولانیه!
عیار خوب بودن یه نفر، به اراده‌شه.به این که وقتی یه کاریو تصمیم گرفت که بکنه، یا نکنه، پاش وایسه؛ نه این که چیزی که از بچگی بهش عادت کرده رو باهاش پز بده.اگه تصمیم گرفتی با ش حرف نزنی، نزن. واسش گهگاهی پیام نفرست. نفرست لامصب. نفرست.(منصور؟ دیانی؟ رضا؟ باقر؟ نوید؟ علی ف یادت رفته؟ امید و علی که هیچی. سینا سلطون؟ سینا عباس؟ تقریباً همه؟ نباید گفت خاک بر سرت؟)اگه قول می‌دی تو اون گروه ۵ نفره‌ی مزخرف که در باطن احترامی واست قائل نیستن دیگه حرف نز
70 سال عمر با سگ دوئی و زندگی متوسط تقریبا رو به بالا و با کلی عقده و رویا ی به سرانجام نرسیده !
یا 
30،35 سال عمر که توش به همه چیزهایی که خواستی رسیده باشی .. ببین همه چیز .... حتی اون مدال !!!
+همین الان فیلم 8mile تموم شد و داره تیتراژپایانیش پلی میشه !
+از باشگاه میام و دستگاه و شام و فیلم و مسواک !
و خدا میدونه چه بلایی قراره سر خودم بیاره ! خدا رحم کنه ..
این شیر بیدار شده !
به وقت الان ..
همین الان نه الان !
«دردمند، خواب رمیده، کوفته و بدخوی، پرتوقع و ناآرام، بی‌تعادل و خشم‌خوار است. تاب سکون ندارد. پس از کلنجار بسیار با خود...»1
وقتی این چنین آدمی میشم در انتظار اوقاتی میشم تا تنها بشم که بتونم تا جایی که لازمه نودلیت بخورم و سریال کره ای ببینم. این راه من برای آروم شدنه.
1- جلد یک کتاب کلیدر
نمیتونم کار کنم. نمیتونمو دیگه دارم نا امید میشم. نا امید میشمو پیش خودم میگم شاید باید ول کنم. شاید باید مغلوب افسردگی بشم. شاید باید جا بزنم. شاید باید دست از این تقلا بردارم. انگار فقط دستو پا بزنم و نتونم خلاص بشم. میترسم از این وضعیت. خیلی میترسم. انگار این بار مثل بارهای قبل نباشه. از خودم دارم ناامید میشم. از این که انگار دیگه نمیتونم اونجوری که باید کار کنم. دلم میخواد های های گریه کنم. هیچکس منو درک نمیکنه. خوابم زیاد شده صبح ها تا هشت خوا
چلنج های جنرال امروز 12 آذر▬▬▬▬▬▬▬▬
1⃣ مدال کمربندتون رو عوض کنید
2⃣ یک بار مسابقه اسب سواری رو تموم کنید
3⃣ ۵ تا پرنده رو از روی قطار درحال پرواز بکشید
4⃣ یک ایتم اسب رو تغییر بدید
5⃣ از رو اسبتون روی قطار بپرید 
6⃣ یک بار گربه ی وحشی به اسم panther بکشید
7⃣ ۴ تا گوزن به اسم whitetail بکشید (همه جا هست )
نوشیدنی انرژی زا فوراور فاب
انرژی سریع و بالای این نوشیدنی از عنصری به نام گوآرانا که یک گیاه محبوب در برزیل است، می آید. و انرژی دراز مدت آن از تکنولوژی ADX7 که ترکیبی از گیاهان آداپتوژن و دیگر مکمل های توسعه یافته می باشد که توسط یک دانشمند و محقق روس بوجود آمده است. این تکنولوژی به ورزشکاران دو و میدانی روسیه کمک کرده است که در رقابتهای المپیک بیش از 130 مدال کسب کنند.

FAB Forever Active Boos Energy Drink
نوشیدنی انرژی زای FAB :
یکی از بهترین راههای موجود جهت ب
ASGHAAMDOOOON ساعاتی پیش از قاعده انتشار بیانیه ای مطبوعاتی، جدیدترین گزارش مالی خود را در دسترس صبر داد. آمار منتشرشده از سوی AMD مدال می دهند مقیاس درآمد فصل به فصل این شرکت با افتی ۱۶ درصدی مواجه شده است. به علاوه درآمد عملیاتی AMD نیز کمبود داشته؛ موضوعی که تا معادل زیادی به نرم شدن جریان درآمدزایی و بلندی روبیدن هزینه های جستجو و توسعه (R
نوشیدنی انرژی زا
انرژی سریع و بالای نوشیدنی انرژی زا فوراور فاب از عنصری به نام گوآرانا که یک گیاه محبوب در برزیل است، بدست می آید. و انرژی دراز مدت این نوشیدنی انرژی زا از تکنولوژی ADX7 که ترکیبی از گیاهان آداپتوژن و دیگر مکمل های توسعه یافته می باشد که توسط یک دانشمند و محقق روس بوجود آمده است. این تکنولوژی به ورزشکاران دو و میدانی روسیه کمک کرده است که در رقابتهای المپیک بیش از 130 مدال کسب کنند.

FAB Forever Active Boos
یکی از بهترین راههای موجود جهت ب
در این بخش از آموزش آرایشگری می خواهیم به شما بیاموزیم چگونه موی بالای لب خود را در خانه بردارید . این آموزش از زبان یک متخصص لیلیوم سرخ بیان می شود .
من مو های زیادی دارم ، روی سرم ، صورتم و بدنم . مو ها به ناچار در تمامی صورت شما رشد می کنند حتی اگر آن ها را نخواهید . در واقع به نوعی این مو ها حکم مهمان ناخوانده را دارند . موی بدن چیزی است که من از مادرم به همراه شخصیت طنز او به ارث برده ام . در حالی که مورد دوم را دوست دارم ، تمایل دارم از شر مو های ز
جوجیتسو در ایراناولین مدال جهانی تاریخ ورزش جوجیتسو ایران در سال ۲۰۰۲ توسط علیرضا داودی در مسابقات جهانی جوجیتسو در کشور اروگوئه به دست امد. این مدال برنز همچنین اولین مدال جهانی کسب شده در بین تمامی کشورهای آسیایی در رشته جوجیتسو محسوب میگردد.
معناجیو به معنی نرم یا منعطف و جیتسو به معنی هنر یا تکنیک است و کلمه "جوجیتسو" به استفاده از نیروی حریف علیه خودش اشاره دارد. [۱]
روشاین روش رزمی برای مبارزه افراد عادی با سامورایی‌ها دوران حکومت فئو
امیر المومنین علیه السلام تیر خداوند
ابن حمزه طوسی رضوان الله علیه عالم بزرگ شیعه روایت کرده است:
١١٧ / ٦ ـ ویصدق ذلك ما رواه جابر بن عبد الله ، قال : قال رسول الله صلى الله علیه وآله : « ما اعتصى علیّ أهل مملكة قط إلاّ رمیتهم بسهم الله » قلنا : یا رسول الله ، وما سهم الله ؟ قال : « علیّ بن أبی طالب ، ما بعثته فی سریة قط إلاّ رأیت جبریل عن یمینه ، ومیكائیل عن یساره وملك الموت أمامه فی سحابة تظله ، حتّى یعطی الله لحبیبی النصر والظفر ».
رسول خدا صلى ال
برتری حضرت امیر المومنین و حضرت زهرا سلام الله علیهما بر همه‌ی مردم (به روایت اهل تسنن)
از جمله فضائل حضرت علی بن ابی طالب سلام الله علیه و حضرت زهرا سلام الله علیها، محبوبیت ایشان نزد رسول خدا صلی الله علیه و آله می‌باشد چنانچه نسائی از علمای بزرگ اهل تسنن در خصائص چنین روایت کرده است:
۱۱۰- أخبرنی احمد بن شعیب ، قال : اخبرنی زكریا بن یحیى ، قال : اخبرنا ابراهیم بن سعد قال : حدثنا شاذان ، عن جعفر الاحمر ، عن عبد الله ابن عطاء عن ابن بریدة ، قال :
امشب خیلی دلم شکستفقط به خاطر اینکه دله پدرم شکست 
با اینکه خیلی ازش عصبانیم و شاید عصبانی بمونم 
ولی وقتی شکسته شدنه دلشو دیدم انگار بخشی از من شکسته شد
دله من بیشتر شکسته شده ! بخاطر اینکه بلد نیست زندگی کنه، بلد نیست ارامش داشته باشه ، بلد نیست اروم باشه بلد نیست برای خودش امید داشته باشه ، بلد نیست مثبت باشه 
و این منو خیلی عصبانی می کنه
شاید من بی وجدانم که اینهارو در اون می بینم ولی بهش نمی گم 
معذرت می خوام بابا 
ماهاویر سینگ پوگات، قهرمان کشتی، به دلیل شرایط زندگی مجبور می‌شود از تشک کشتی فاصله بگیرد. او که در آرزوی مدال طلا مانده، تصمیم دارد بعد از به دنیا آمدن پسرش، او را در مسیر قهرمانی بیندازد. اما همسر او به جای پسر چند دختر به دنیا می‌آورد و ماهاویر حس می‌کند تا آخر عمر باید حسرت مدال طلا را بخورد تا این‌که یک روز به این فکر می‌افتد چرا نتواند دخترهایش را برای تشک کشتی آماده کند؟ …
یک فیلم جذاب و دیدنی از محصولات جدید سینمای هند که تمام جایز
یکی از اسرای جنگ ایران و عراق در خاطراتش می گوید، روزی یکی از اسرا موفق شد از اردوگاه فرار کند پس از آن مسئولان اردوگاه دست به تنبیه های سخت همگانی زدند از آن روز به بعد همه اسرا با این که راه فراری را می دانستند و هر کس به تنهایی می توانست از اردوگاه فرار کند کسی فکر فرار هم نمی کرد و این امتناع تنها یک دلیل واضح داشت یک جور فداکاری دسته جمعی.
حال از ماجرای جالب تری برایتان بگویم، برویم به سال ۲۰۰۰ میلادی، مسابقات جهانی ریاضی دانشجویی در لندن،
یک.
آیابده که انسان با استادش اختلاف نظر داشته‌باشه!؟
مطلقاً خیر.
برای برخی از اساتید علاوه بر شأن علمی، شأن استاد اخلاق بودن هم قائلم و اون ادبشون بعض باعث میشه که پای درسشون زانو بزنم.
دو.
امروز با استادم بحث درباره کثرت و وحدت و وحدت شخصی بود و بحث بالا گرفته‌بود که خنده‌م گرفت و گفتم: استاد چقدر این بحث‌ها پیش میره!
سه.
ترس از این‌که این حرف‌ها سبب ضلالت کسی بشه قلم رو کنار گذاشتم و صرفاً به گوشه کنار کتاب‌هام مطالب رو با مداد می‌نویسم
روزهای سخت و پرچالشی و میگذرونم...خیلی سخت... از همه بدتر، دوری از خانواده اذیتم می‌کنه....این چند روز هی اشکم در اومده و میاد... فقط کافیه کسی بهم چیزی بگه.... دیروز صبح که بالشم خیس بود... الان هم در مرز خیس شدنه... ولی خودمو به زور نگه داشتم گریه نکنم...
ولی می‌دونی، شاید امتحانه باید خودمو محکم کنم... خیلی محکم... 
*حال خوب این روزهام فقط خداست... خدای مهربون و بزرگ که با فکر کردن بهش آروم میشم... 
ولی از یه چیزی هم میترسم... از اینکه این گریه هام ناشکری ب
طبق آمار ها در صورت ازدواج مردهای دهه پنجاه و شصت باز هم حدود یک میلیون! دختر دهه شصتی موفق به ازدواج نمیشوند و شاید مجبور باشن تا آخر عمر مجرد بمونن.
پسرای دهه شصتی در یک اقدام غافلگیرانه برای ازدواج سراغ دخترای جوانتر دهه هفتادی رفتن و دخترای دهه شصتی شانس ازدواج رو از دست دادن!
دخترایی که مسن شدن و با اومدن دخترای ترگل ورگل دیگه شاید چندان بختی برای ازدواج نداشته باشن.

پ.ن:شاید بگین از لحاظ مالی و جنسی خودشون رو ارضا میکنن؛اما هیچکدوم مثل
مصطفی قلی خسروی درون گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: درون ۲۰ روز ابتدای خردادماه ۱۳۹۸ بالغ پهلو ۴۷۰۲ فقره خرید و بیع مسکن در ده تهران ارتکاب شده که نسبت بوسیله زمان مشابه سال قبل ۶۱ درصد کاهش یافته است. این مقدار افت نقطه بوسیله نقطه ی معاملات، زیادترین مقدار کاهش هفتگی از دی ماه سال گذشته تاکنون را مدال می دهد. وی افزود: با وجودی که قراردادهای بیع و فروش، کاهش چشمگیری داشته، نزول اجاره مجله ها درون تهران کمتر بوده است. این نمایه می تواند مشعر ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها